Remontujemy dach.


Remont dachu to najpoważniejszy spośród wszystkich remontów jakie możemy wykonać w naszym domu. Jeśli nasz dom ma kilka, kilkanaście lat, to jego dach poza bieżącą konserwacją nie wymaga innych działań o charakterze remontowym. Jednak w przypadku dachów na starych domach, albo przy większych uszkodzeniach sami nie damy rady doprowadzić dachu do stanu pozwalającego na bezpieczne, ekonomiczne, proekologiczne użytkowanie naszego domu.
Uszkodzenie, nawet poważne nie zawsze musi być związane z wielkimi wydatkami na wymianę dachu. Dobrze wykonana renowacja dachu przywróci mu piękny wygląd i właściwe funkcjonowanie.
Naprawa pokrycia dachowego może mieć dość szeroki zakres. Podczas niej trzeba wykonać hydroizolację. Hydroizolacja zabezpieczając dostęp wody i wilgoci przyczynia się do ochrony budynku przed zniszczeniem i przedłuża żywotność dachu i budynku o wiele lat.
Podczas renowacji dachu wymienia się zużyte elementy albo naprawia i konserwuje te mniej zniszczone. Firmy zajmujące się renowacją dachów zadbają o każdy szczegół. Czy jest to komin, czy elementy metalowe, czy drewniane nie ma znaczenia – każdy z nich zostanie naprawiony albo wymieniony.
Odnowiony, odświeżony dach zyska nowy wygląd i będzie skuteczną ochroną przed zimnem, wiatrem, deszczem.

Przykładowe firmy wykonujące hydroizolacje: